Podporují nás

Děkuji několika mužům za finanční dar na koupi dalšího malo- traktoru. Moc si vážím pomoci od M. Kočího a P. Muchy. Děkuji za vaši pomoc.

Naléhavá zpráva:

Dne 24.6.2021 byl ukraden malotraktor Mitsubishi. Prosím o pomoc při hledání. Jestli jste něco viděli prosím volejte Lenka Hnilicová 603194700 nebo policii.
 

Vypadá to, že traktůrek už neuvidím. Měla jsem ho 3 týdny, měl mi konečně ulehčit práci. Je těžké sekat trávu sekačkou a dělat vše ručně. Stejně tak i přemlouvat zemědělce, aby vám posekali louku, obrátili, sbalíkovali, aby nezmoklo… Tři roky po sobě mi seno nakonec shnilo, letos jsem ho stačila jen posekat a  zrovna jsem se učila ho obracet….Zvažuji, jestli mi to stojí za to, chovat zvířata a vést pony klub. Je to každodenní práce bez volna a svátků. Navíc letošní zima byla hodně náročná, nečekaně jsem přišla o psa, poníka i kozu s mladými. Ke všem zvířatům mám osobní vztah, nejen já, ale i děti co sem chodí. Každá ztráta je pro nás náročná, ale také nás spojuje a učí mě, že lidé umí pomáhat a nejsem na všechno sama. Děkuji za podporu. Lenka


Byl starý, sháněla jsem ho 3 měs. a stál 97.000,-  Pro ty, kteří nám chtějí pomoci s šetřením na další traktůrek přikládám číslo našeho účtu: RB – 4326386001/5500 heslo je: ,,malotraktor“ (mohu vystavit darovací či sponzorskou smlouvu.)


Děkujeme obci Velký Týnec za poskytnutí dotace na provoz táborů pro rok 2020 a 2021.

Díky získané dotaci jsme nemuseli zvedat jejich cenu.

Znak obce Velký Týnec

Děkujeme obci Velký Týnec za poskytnutí dotace pro rok 2019.

Získanou dotaci 30.000Kč jsme použily na platy vedoucích táborů. Díky tomu se nám podařilo zachovat stejnou cenu táborů, jako v předchozích letech. Děkujeme.