Ubytování

Nabídka ubytování a pronájmu areálu

Koně

Areál se nachází cca 300 m za obcí Velký Týnec u Olomouce (směr Tršice).

Vstupuje se bránou přes plochu, kde se volně pohybují koně a další zvířata. Ubytování a hřiště je pak od této plochy odděleno další bránou, tam je pouze uvázaný pes a volně pohybující se kočka, proto je ubytování vhodné spíše pro milovníky zvířat a táborových podmínek. Kdo nezažil pozorování západu slunce nad zády volně pasoucích se koní – čeká ho jedinečný a nezapomenutelný zážitek.

Zázemí

Ubytování: Kapacita pro ubytování je 9 lůžek v mobilheimu (5 míst na jednom velkém lůžku - místnost A, 2 místa na dvojlůžku - místnost B a 2 místa na samostatných lůžkách nad sebou - místnost C). Navíc možnost spaní na zemi na karimatkách v druhém domečku-pro max. 5 osob (domeček-místnost-C). V každém domečku jsou kamna na dřevo, která je možno využít k přitopení v chladném počasí.

Kapacita ubytování celkem - max. 14 osob.

Mobilheim mini-klubovna mistnost-a mistnost-b mistnost-c K dispozici pouze suché WC a není zde možnost sprchování. Ale otužilejší mohou využít k hygieně pumpu. Kuchyňka: K dispozici ohniště s kotlíkem, venkovní kuchyně a v mobilheimu kuchyňka s plynovým vařičem. Základní nádobí pro vaření a stravování k dispozici. Pitná voda ze studny (pumpa). kuchynka-v-mobilheimu venkovni-kuchyn oheň kotlík K využití: venkovní přírodní hřiště s houpačkami, skluzavkami, pískovištěm, domečky a skrýšemi. srub-chatka-skrys-domecek lano posezení klouzačka

Jízda na ponících

Zájemcům nabízíme možnost svezení na ponících, při delším či opakovaném pobytu možnost vyzkoušet si základní péči o poníky, vodit je, absolvovat základní jezdecký výcvik,… Pro mládež a dospělé můžeme připravit program zaměřený na sebepoznání, relaxaci, týmovou spolupráci,… Vše dle Vašich individuálních potřeb a požadavků- neváhejte nás proto kontaktovat s jakýmikoliv dotazy, určitě se nějak domluvíme.

Ten, kdo přistupuje ke koni, vstupuje do říše – odvahy, sebe-vědomí, intuice, neverbální komunikace.

Cena

  • jednodenní pobyt bez ubytování pro organizované skupiny a mládež 40 Kč/den/os
  • jednodenní pronájem areálu pro rodinné oslavy 1000 Kč/ 5 hodin
  • ubytování pro organizované skupiny a mládež 60Kč/noc/os
  • ubytování pro rodiny a dospělé 70Kč/noc/os