Matrix terapie

Naše tělo se neustále ladí na okolní frekvence, čemu jsme po dlouhou dobu vystavení, s tím se s-ladíme. Vibrace, prostupují hmotu, tkáně, buňky, molekuly, a měnit jejich struktury, čímž je léčí nebo destruují. Čím více jsme vystaveni léčivým vibracím, tím lépe se daří našim vnitřním vodám, a tedy i nám.

Představuji vám- v Česku nový- přístroj Matrix stim:

jemné vibrace Matrixu rozpohybovávají vodu (život) v nás, až na úrovni buněk i buněčného prostoru, tím uvolňuje a zprůtočňuje celé naše tělo. Tělo tak může odplavit vše, co je staré a přijmout nové. Protože jsme z velké části tvořeni vodou ( tvoří 60-90 % naší bytosti), skrze tekutiny v těle a její pohyb je v nás vše propojeno. Voda nás vyživuje, očišťuje, probouzí, voda v nás je život.

Pomocí uvolňující vibrace můžeme konečně nechat odplavit to, co už neproudí, stagnuje a vytvoříme tak místo pro nové a živé. Tělo a celá jeho struktura se rozproudí, rozvolní se zatuhlá místa, uvolní se cele vnitřní prostředí- vnitřní matrix. Uvolní se zadržovaná voda, odplaví se stresové látky, škodliviny, se kterými se tělo nestačí samo vypořádat.

Dle intenzity vibrací lze nastavit účinnost na jednotlivé struktury a tkáně těla, např. na lymfatický systém, krevní oběh, fascie, svaly, šlachy i jednotlivé orgány.

Byl vyvinutý v  Německu.  Ve světe je již rozšířený pro léčení lidí i zvířat. Vědeckými studii bylo zjištěno, že vibrace určitých vlnových délek a frekvencí (8 – 32 Hz (1 Hz = 1 oscillation / second) uvolňují naše vnitřní prostředí ,, vnitřní matrix“ 

Odkaz na Německé stránky přístroje: Neuro Matrix Stim 

Tento přístroj mimo jiné  obnovuje komunikaci mezi mozkem, nervy, svaly a  vstupuje do vnitřní paměti svalů.

Stimuluje a urychluje ozdravení těla, odstraňuje  bolest, uvolňuje svalový spasmus a nejen to.

Matrix terapie v léčivých vibracích trvá většinou 1 hod. Během ní odstraňují energetické blokády, rozpouští se bolesti, spouští se léčení emočních traumat, někdy dochází ke spontánní regresi a uvolnění starých nefunkčních vzorců, a mnoha jiným zajímavým prožitkům. Na závěr tělo ladíme pomocí ladičky na frekvenci Země (cis – 136.10 Hz) – vibruje s frekvencí srdce.

 provádí se:

  • s pomocí terapeuta – celé tělo nebo pouze bolestivá, zablokovaná místa: 800,- Kč (doporučená doba 50 min) terapie lze provádět přes pohodlné oblečení.
  • sebeošetření – pronájem přístroje: 500,- Kč/ 45 min. Přístroj si lze pronajmout a masírovat jednotlivé problematické části dle vlastní potřeby.

V létě lze provádět  masáž v naší oáze pod skálou ( je to místo se silnou zemskou energií) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samoošetření: napomáhá a urychluje léčení strií a jizev po porodu či operacích.

 

Tyto léčivé vibrace můžete zažívat i doma, na youtube exituje mnoho skladeb, např. již zmíněná Ôda svatému Janu Křtiteli, zde má oblíbená verze:

https://www.youtube.com/watch?v=fVgWbLUkgY4