Tábory 2020

  Corona viru se nebojíme, jsme stále venku, dodržujeme hygienické předpisy.

 • 5 denní příměstské tábory s koňmi (bez spaní)

 • pro děti od 4 do 14let
   Cena:
 • 2000,-Kč  pouze za tábor
 • obědy:  + 250,- poloviční porce, +400,- dospělá porce (obědy platíme hotově v den nástupu na tábor)
  - obědy vozíme z restaurace U Facků

  -sleva pro sourozence a členy (zaplaceny min. 3 permanentky)- 200Kč

   číslo účtu pro platby- RB : 4326386001/5500               (uveďte prosím jméno dítěte a číslo táboru ) 

 1. tábor       13.7. – 17.7.   Indiánské léto-  

                     Indiáni v nás i mezi námi.

 2. tábor       20.7. – 24.7.    - Přírodní kouzla a čáry-     

              Děti budou vyrábět elixíry a čarovné předměty. .  

 3. tábor       27.7. – 31.7.  – Učíme se s Esánkem- 

Koníček Esánek nám bude říkat, co se mu na lidech líbí a co se máme naučit lépe.

4. tábor        10.8. – 14.8.      - Koňské masírování-

Milovnice koní musí umět svého koníka i podrbat a namasírovat. Naučíme se, jak na to.                                     

 5. tábor      17.8. – 21.8.   - Filmové natáčení s koňmi

Děti si celý týden hrají na koně i s koňmi a zkouší hru  pak pro všechny natočíme video.

    

Novinka:

!! - Tábor pro mámy a dcery -  Kouzlo koní a žen!

- 24.8.- 28.8.    - 500,-Kč/ den a osobu, včetně obědu.
Každý den vede jiná žena. - Je možné se přihlásit na jednotlivé dny a dokonce i bez dcery. - Součástí  programu bude také cvičení, yoga v zavěšení, koupaní v lomu, zdravé vaření a zavařování z toho co roste kolem nás... - Kdo s námi bude chtít zůstat i přes noc, nabízíme možnost ubytování (300/noc) Program:
 • PO- výuka masáží a vzájemné masírování mezi sebou (shiatsu, thajská masáž)   - Sylva-
 • UT- masáže koní a ježdění, vyjížďka do lesa.  - Lenka -
 • ST- výroba šperků z drahých kamenů,(tifanyho technika, lití do pryskyřice, drhání)   - Lenka -
 • ČT- budeme kreslit, hrát si a povídat, skrze techniky Gestalt terapie.     - Dana-
 • PA- koně a  jakékoliv  umění předchozích dnů.
                          
! Přečtěte si s dětmi naše pravidla a pokyny k táboru ! ! Potvrzení od doktora nepotřebujeme, věříme v kompetennost rodičů, ne doktorů ! ! V rámci vytváření bezpečného prostředí pro všechny, si dovolujeme vyloučit z tábora děti, které nejsou schopny dodržovat naše pravidla bezpečnosti !
 

Reakce rodičů:

Ahoj Leni, ráda bych ti poděkovala za další, tento rok již devátý tábor pro Viktorku. Ona si to opět krásně užila, ale upřímně, myslela jsi někdy na mě? -- mami, prosím nové boty, kalhoty.... Ten bič je ale krásný, mamiiiii. Kam my to všechno budeme dávat? 😀 Jako každoročně i letos veliký dík za úžasný týden plný života. Obě děkujeme.
Gábi
Ahoj,Leni,  moc děkuji za Elišku, včera jsem za ní byla, je vidět, že tvoje tábory mají smysl,hodně jí to dalo, práce ji bavila a do koní je ještě větší blázen,než dřív. Ale líbilo se jí úplně všechno. Ať se ti daří a doufám,že se zase brzy uvidíme. Pozdravuj školačku Vendulku.Irena
Když jsme před lety hledali možnost, kde by se děti v okolí Olomouce mohly svést na koníkovi, ani náhodou jsme netušili,  jak úžasné místo díky tomu objevíme! Byla to láska na první pohled😀 A tak není divu, že jsme postupně vyzkoušeli všechny možné aktivity, které Corazon nabízí. Jezdili jsme na koníky, dcerka chodila do zdejší školky, v létě se děti účastnily táborů.
Corazon vnímáme jako místo laskavé k lidem, zvířatům i rostlinám. Místo, kde rytmus dne i činnosti vyplývají nejen z potřeb lidí, ale i z potřeb a nabídky přírody. Prostředí, které se asi ledaskomu může zdát jako neuhlazené a možná i nepohodlné, my cítíme jako příjemný a milý prostor, který umožňuje hlubší rozvoj fantazie a kreativity než velká kvanta koupených hraček či pomůcek vyrovnaných mezi čtyřmi stěnami. Děti zde mají skvělou možnost vnímat svět všemi smysly a prožitkem a díky tomu, že jsou zapojeny i do "pracovních" činností (péče o zvířata, o areál, sázení a sklízení na zahrádce atd) poznávají, že bez práce nejsou koláče😀 Jako velmi přínosnou vnímáme možnost volného pohybu na čerstvém vzduchu a v přírodním prostředí, kterou považujeme za jednu ze základních potřeb dětí umožňujících zdravý fyzický vývoj včetně zdatneho imunitního systemu😊 A aby té chvály nebylo mnoho, tak už zmíním jednom jednu věc, která se nám na Corazonu líbí😊A tou je způsob komunikace a fungování v celém corazonském společenství. Corazon je místem vstřícným a láskyplným, platí zde však také jasná pravidla a hranice, jejichž dodržování je vyžadováno. Děti jsou učeny otevřené komunikaci, empatii, toleranci, schopnosti sdělit svoje potřeby, ale zároveň i schopnosti respektovat potřeby jiných a respektovat nastavené hranice.
Děkujeme za to vše!!!!❤️             - Volákovi