Pony klub

 • Jak se přihlásit do Pony klubu? 
   - zavolejte nebo pošlete SMS na tel.č. 603 194 700  ( rezervuji 1 místo na pony klub ..datum.., ..jméno dítěte..)
Cena: jednotlivé vstupné........... 200 Kč / vstup (pokročilí 150,-) Platbu můžete provést hotově v den konání Pony klubu. Autobus:  z Olomouce aut. nádraží podchod (712, 763)  - 13.30  (směr Tršice)          zpět: Čechovice( křiž.) 17.15
Corazon prihlaska

Pony klub

Děti i rodiče k nám chodí proto, že mají opravdu rádi koně, cítí se v jejich společnosti šťastně a chtějí se o ně i starat. Učíme je jim více rozumět a komunikovat s nimi.

Jezdíme bezpečně, v harmonii a pro radost, ne pro jezdecké ceny. Vyučujeme jízdu na koni s přihlédnutím k individualitě jezdce, lektora i s maximálním ohledem na koně. Pomocí koní se učíme především vnímat své tělo a své pocity. Kůň je pro nás partner, reagujeme na jeho potřeby i charakter. Koně jsou u nás chovaní volně se zaměřením na jejich životní pohodu a vztahy.

Před ježděním děti uklízí kolem koní, čistí si je i sedlají. Po ježdění trénují svou zručnost a obratnost na lesním hřišti.

Schůzky: od září do konce června

Středa, Pátek, Sobota  - začátek 14 -15hod.    konec  17 - 18hod.

Program Pony klubu  je veden podle standardu BHS  (The British Horse Society)  Začátečníci 

 • pro dospělé a děti od 5 let, které jsou samostatné a umí naslouchat i poslouchat
 • kurz tvoří vždy 10 lekcí, kde se věnujeme pravidlům bezpečnosti, péčí o koně a základům ovládání koně. Z každé lekce si účastníci odnesou tištěné materiály z nichž si mohou tvořit své vlastní deníky
 • každá lekce zahrnuje 20 minut jízdy na koni (poníkovi)
 • docházka je možná dle vlastního výběru 1-3x týdně
Doporučujeme nosit vlastní helmy (stačí cyklistické) permanentka.................1.800 Kč / 10 vstupů (platnost 3 měsíce)  

Pokročilí

 • jsou členové, kteří u nás zvládli min. 20 lekcí, umí připravit koně na ježdění, dokáží jezdit samostatně dle pokynů trenéra a složí  zkoušku pro pokročilé.
 • mohou jezdit  i na vyjížďky do okolí
 • každá lekce zahrnuje 20 minut jízdy na koni (poníkovi)
 • probíhá ve stejnou dobu jako kurz pro začátečníky
Cena: permanentka...................1.500 Kč / 10 vstupů (platnost 3 měsíce)  

Individuální výuka – soukromá hodina

Je možná  po předchozí domluvě s trenérkou (Lenkou Hnilicovou) - kontakt ZDE... Cena: 400 Kč / 45 minut (čistý čas v sedle)  

Vyjížďka

Je možná  po předchozí domluvě s trenérkou (Lenkou Hnilicovou) - kontakt ZDE... Cena: 400 Kč/ 1 hodina  

Svezení s voděním

Cena:  100 Kč / 10 min Kurzy vede: Lenka Hnilicová     Dotazy rádi zodpovíme na tel. č. 603 194 700 Platba hotově – kdykoliv po předchozí domluvě Převodem na účet – Raiffeisen bank, Corazon o.s., č.ú. – 4326386001/5500 Do předmětu uveďte prosím jméno přihlašované/ho (variabilní symbol je rodné číslo)