NeuroStim terapie

Představujeme vám přístroj pro komplexní terapii:  NeuroStim vyvinutý v  Německu.  Ve světe už je rozšířený pro léčení a terapie lidí, koní, psů i ostatních zvířat.

Zde odkaz na Německé stránky přístroje: NeuroStim by Overo

V Česku zatím není známý, ale snad se nám podaří ho tu také rozšířit a umožnit tak co nejvíce lidem rychle a účinně ulevit od bolestí nejen sobě, ale i svým miláčkům.

Jemné vibrace  Neurostimu rozpohybovávají vodu (život) v nás, až na úrovni buněk a buněčného prostoru. Protože jsme z velké části tvořeni vodou ( tvoří 60-90 % naší bytosti), skrze tekutiny v těle a její pohyb je v nás vše propojeno. Voda nás vyživuje, očišťuje, probouzí, voda v nás je život. Proto je nesmírně důležité zprůtočnit celé naše tělo.
Pomocí vibrací můžeme konečně nechat odplavit to, co už neproudí, stagnuje a vytvoříme tak místo pro nové a živé. Tělo a celá jeho struktura se rozproudí, rozvolní se zatuhlá místa, uvolňovat se cele vnitřní prostředí- vnitřní matrix. Uvolní se zadržovaná voda, odplaví se stresové látky, škodliviny, se kterými se tělo nestačí samo vypořádat.

Dle intenzity vibrací lze nastavit účinnost na jednotlivé struktury a tkáně těla, např. na lymfatický systém, krevní oběh, fascie, svaly, šlachy i jednotlivé orgány.

Tento přístup navodí obnovení narušené komunikace mezi mozkem, nervy a svaly a vlastně vstoupí do vnitřní paměti svalu, aby obnovil spojení mezi mozkem a svalem. To zase stimuluje procesy úzdravy těla, odstraňuje  bolest, uvolňuje svalový spasmus a urychluje proces uzdravení.

  • Za pěkného počasí provádíme  masáž v oáze pod skálou ( je to místo se silnou zemskou energií), za škaredého počasí uvnitř.
  • NeuroStim terapie lze provádět přes pohodlné oblečení.

NeuroStim terapie:

s pomocí terapeuta – celé tělo nebo pouze bolestivá, zablokovaná místa: 800,- Kč (doporučená doba max.60 min)

Pronájem přístroje: 500,- Kč/ 45 min. Přístroj si lze pronajmout a masírovat jednotlivé problematické části dle vlastní potřeby.

 

Uzdravující i pro strie a jizvy po porodu a operacích