Lucie Pacnerová

Veselá maminka dvou dětí milující zvířata, přírodu, děti, knihy, hudbu a tvoření všeho druhu. LuckaLucka2Lucka4Lucka4Lucka06 Vystudovala SOU Zemědělské v Olomouci - maturitní obor Podnikatel v zemědělství, následovalo farmaceutické studium - obor Kosmetické služby a prozatím posledním bylo bakalářské studium na FTK Univerzity Palackého - obor Management volného času.

Říká:

Nejlepší školou mi byly krásné roky strávené v tábornickém hravě indiánském oddíle, kde jsem se od malička učila vnímat svět kolem sebe všemi smysly, překonávat překážky i sama sebe, hledat řešení a umět si poradit v různých situacích. Tam jsem se naučila čestnosti, vytrvalosti, trpělivosti i pokoře. A vše získané jsem následně, více než 15 let, předávala jako vedoucí dalším dětem. V létě 2014 jsem zažila první tábor na Corazonu a můj dětský nenaplněný sen o koních se stal skutečností. Zcela okouzlena pocity, zážitky a energií, kterou tato krásná zvířata a kontakt s nimi přináší, jsem se stala dobrovolníkem Corazonu, pomáhám renovovat areál a připravuji aktivity pro děti a rodiny.

Věřím, že naše práce a úsilí přinese Vám - našim návštěvníkům radost, odpočiněk a obohatí Vás o spoustu nových neobyčejných zážitků.